top of page
Навчання в Польщі

AKADEMIA LEONA KOZMIŃSKIEGO

Навчання в Польщі

Академія Леона Козмінського - бізнес-університет з широким профілем, це заклад світового рівня, розташований у центрі Європи в Варшаві. Академія пропонує студентам повністю різностороннє навчальне середовище, засноване на універсальних цінностях сучасного світу та традиціях європейського відкритого університету, що опрацьовувався протягом багатьох років. Академія Леона Козмінського це міжнародний університет, який пишається тим, що може об’єднати людей з різними політичними поглядами, представників різних шкіл, релігій, національностей і дати всім студентам платформу для культурного обміну думками в рамках офіційних дослідницьких програм, лекцій, семінарів та проектів.

Про університет

Університет взяв собі за мету стати уособленням зразкового проекту з цінностями Європейського Союзу. Кожного дня він бере участь у його створенні та розвитку через участь у дослідженнях права Європейського Союзу, критичному аналізі інституцій ЄС, прийнятті цілей постійного розвитку та активній участі в дебатах на рахунок економічного майбутнього ЄС та цілого світу. Академія займається формуванням спільноти притримуючись етичних стандартів і цілей постійного розвитку. Заклад дбає про фізичне та психічне здоров’я, емоційне благополуччя студентів, права людини та збереження двокілля та відновлення природних ресурсів Землі.

Навчання в Польщі

Престиж Академії Леона Козмінського

Kozminski University – багатопрофільний бізнес-університет, зі статусом академії, визнаний міжнародним рейтингом «Financial Times» найкращим бізнес-університетом Центральної та Східної Європи. Заклад теж пишається тим, що отримав три престижні міжнародні акредитації: AACSB, EQUIS і AMBA, які отримали лише 100 бізнес-університетів світу.

Університет засновано у 1993 році. Це один із найстаріших приватних навчальних закладів у Польщі. Тут здобувають освіту понад 9 тисяч студентів, аспірантів, студентів МВА та докторантів. Університет Козьмінського посідає друге місце в рейтингу Магістрів менеджменту в Центральній та Східній Європі, це єдиний польський університет, що до нього входить.

У рейтингу Global Masters in Finance 2022 Університет Козьмінського потрапив як єдиний університет Центральної та Східної Європи та єдиний ВНЗ Польщі.

Навчання в Польщі

Стратегічний альянс з ESCP Business School

Навчання в Польщі

У 2015 році Університет Козьмінського встановив стратегічну співпрацю з найстарішою та однією з найпрестижніших бізнес-шкіл у світі - ESCP Business School, ставши - поряд з Парижем, Лондоном, Мадридом, Турином і Берліном - його головним осередком.

Мета даного стратегічного альянсу ВНЗ це зміцнення організаційних зв’язків, що, в свою чергу, призводить до утворення спільних підприємств і проектів, якими користуються студенти, науковці та корпоративні партнери. ESCP Business School – перший у світі бізнес-університет, заснований у 1819 році, що випустив цілі покоління підприємців та менеджерів. З його шістьма кампусами в Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві університет сповідує справжню європейську ідентичність, що забезпечує унікальний характер міжкультурної бізнес-освіти в поєднанні з глобальним підходом до вивчення міжнародного менеджменту. У дидактичній сфері Академія співпрацює з ESCP Business School, спільно впроваджуючи навчання другого ступеню – магістра менеджменту, після якого випускник отримує два дипломи, видані обома університетами, та програми МВА.

Напрямки навчання

Ступінь Бакалавра та Інженера

 • Управління (Маркетинг, Підприємництво, Управління підприємтсвом)

 • Управління та Соціологія в Бізнесі та Медіа

 • Управління і Психологія бізнесу

 • Право в управлінні бізнесом
   

Англомовне навчання
 

 • Management (Marketing, Entrepreneurship, International Management, Digital Society & New Media, HoReCa Management, Hotel, Restaurant, Catering)

 • Management and Artificial Intelligence

Ступінь Магістра

 • Управління (Стратегічне управління, Управління маркою, Управління проектами, HR TECH Biznes Partner i Тренер по бізнесу)

 • Управління в віртуальному середовищі

 • Управління та Соціологія в бізнесі та медіа

 • Управління та психологія в бізнесі

 • Управління розвитком підприємства

 • Управління логістикою

 • Право та управління в бізнесі

  Англомовне навчання
   

 • Management (Digital Marketing, Strategy & Innovation Management, Artificial Intelligence in Business, HR TECH Business Partner, Project Management, Logistics, Sustainable Transitions)

 • Big DATA science

bottom of page