top of page
Навчання в Польщі

LAZARSKI UNIVERSITY
Університет Лазарського

Університет Лазарського став найкращим польським університетом у міжнародному рейтингу U-Multirank, зробленому на замовлення Європейської комісії якості освіти. Окрім цього, Лазарського входить до престижної групи з 8% університетів з найвищим рейтингом з цілого світу. Університет розробляє навчальні програми у постійній співпраці з найкращими корпораціями та юристами. Студенти Лазарського свій перший професійний досвід отримують під час оплачуваних стажуваннь, які пропонує університет. Під час реалізації проектів в компаніях-партнерах, студенти отримують рекомендаційні листи та запрошення на роботу. Офіс стажування та кар’єри активно займається підтримкою студентів у підготовці документів та резюме, влаштовує семінари та кар’єрні консультації. Завдяки цьому 76,1% студентів Лазарського знаходять гарну роботу навіть під час навчання!

Навчання в Польщі

При університеті функціонують:

 • Університетське Бюро Практик та Кар'єр допомагає студентам: з вибором практики та стажувань, у підготовці CV (резюме) та працевла- штуванні, проходженні професійних семінарів та консультацій.

 • Центр іноземних мов - проводить дидактичну діяльність у галузі викладання іноземних мов, сертифікацію, організовує різні мовні та культурні заходи, реалізує проекти інтернаціоналізації університету та пропонує студентам і аспірантам додаткові спеціалізаційні та професійні курси.

 • Студентське самоврядування. Створює умови для активізації студентів через освітню діяльність та проведення різних заохочувальних заходів.

Навчання в Польщі
Навчання в Польщі

Співпраця з міжнародними організаціями

Університет Лазарського розробив партнерську програму з Університетом Coventry (Великобританія). Британський ВНЗ володіє 200-річними традиціями та досвідом, а також був відмічений в рядах міжнародних рейтингів: «Підприємницький університет року» (“Entrepreneurial University of the Year”) згідно з «Times Higher Education”, а також він входить до 15 найкращих університетів Британії по рейтингу the Guardian.

Якщо Ви вступаєте на цю програму, Ви отримуєте можливість закінчити університет з дипломами двох престижних вищих навчальних закладів. Таким чином, після трьох років бакалаврату або двох років магістратури Ви отримаєте 2 офіційних підтвердження про завершення навчання в обох університетах.

Партнерство

Університет Coventry спільно з Університетом Лазарського розробляє, і щороку оновлює програми навчання за напрямками: Економіка (Business Economics) і Міжнародні Відносини (International Relations) для ступенів і бакалавра, і магістра. У перебігу всього навчання всі курсові, екзаменаційні роботи і навіть тести та есе проходять подвійну перевірку: викладачами з Лазарського і Coventry. Таким чином офіційно підтверджується, що рівень отриманих знань повністю відповідає стандартам обох ВНЗ. Також, дуже уважно проходить підбір викладацького складу: всі викладачі отримали свої наукові ступені або в Європейських країнах (крім Польщі), або в США. Крім цього, університет завжди приваблює нових фахівців і часто запрошує нових викладачів.

Навчання в Польщі

Міжнародні програми

Університет Лазарського (Lazarski University) співпрацює з понад 90 університетами по цілому світу. У рамках програми Erasmus + студенти можуть відкрити нові країни для себе, приймаючи участь в:

 • Erasmus + Studies (програма міжнародного студентського обміну) - дозволяє проходити частину навчання в одному з університетів-партнерів, розташованих в Європейському Союзі, Туреччині, Грузії або Росії.

 • Erasmus + Praktyki - надає студентам можливість проходження практик в іноземних компаніях, науково-дослідних установах, некомерційних організаціях та інших установах (підрозділах державних адміністрацій, лікарнях, тощо). Стажування відбуваються в Єв- ропейському Союзі та Туреччині.

 • Erasmus + Staże - надає можливості випускникам проходити стажування в закордонних компаніях, установах та організаціях. Метою цих стажуваннь є набуття досвіду роботи за кордоном, отримання нових практичних навиків і кваліфікацій та вдосконалення навичок іноземної мови. Стажування проходить у країнах ЄС.

Навчання в Польщі
Навчання в Польщі

Cтипендії та знижки для студентів Університету Лазарського:

Кожен студент Lazarski University має можливість подати заявку на отримання соціальної, спортивної та наукової стипендії.
Студенти, які активно беруть участь у розвитку університету, входять до наукових клубів та асоціацій, приймаючи участь у рекламних кампаніях чи підтримці відділів: підбору персоналу, стажування та кар’єри, маркетингу, зовнішніх студентських ініціатив, студентського самоврядування - можуть розраховувати на знижки в оплаті за навчання.

Студенти, які бажають паралельно навчатися на другій спеціальності в Лазарському, отримують знижку 50% від вартості навчання на одній із вибраних спеціальностей (яка має меншу оплату за навчання).

Напрямки навчання

Ступінь Бакалавра та Інженера

 • Адміністрація (Державна адміністрація; Адміністрація в Економіці; Адміністрування в авіасекторі; Адміністрація  охорони здоров'я; Внутрішній адит в сфері держ.фінансів; Адміністрування інвестиціями в нерухомості)

 • Економіка (Міжнародна торгівля в часах глобалізації; Data Science в економіці)

 • Право;

 • Лікарська справа (Медицина);

 • Фінанси та Бухгалтерський облік (Банківська справа; Фінансові ринки; Фінанси підприємств; Фінансовий аудит; 

 • Управління (Управління в сфері відео ігор; Інтерактивне управління; e-commerce; Інновації та підприємництво; Транспорт, спедиція та логістика; Управління персоналом; Управління фінансами в цифровій ері; Управління в спорті)

 • Медсестринська справа

Ступінь Магістра

 • Економіка (Інвестиції; Фінанси та банківська справа; Економіка рівномірного розвитку)

 • Право в бізнесі

 • Упрвління (Управління проектами; Управління в охороні здоров'я; Управління в сфері IT; Digital business; Управління в охороні особистих данних)

Університет пропонує також навчання на цих напрямках англійською мовою. Також Лазарського проводить власні курси вивчення польської та англійської мови.

bottom of page