top of page
  • Фото автораEdus

Навчання українською мовою в Польщі

В статі вказана актуальна інформація на 2023/24 навчальний рік


Навчання українською мовою в Польщі. Міф чи реальність?


Україна та Польща мають багатолітню історію культурного, економічного та освітнього співробітництва. Завдяки географічній близькості та культурним зв'язкам, обидва країни регулярно взаємодіють у різних сферах, зокрема у вищій освіті. Останнім часом все більше українських студентів обирають навчання українською мовою в університетах Польщі. Цей тренд свідчить про зростаючу популярність та визнання вищої освіти в Польщі, а також про потужний розвиток українського академічного середовища.

Навчання українською мовою з`явилося у Польщі кілька років тому. Більшої популярності таке навчання набуло після початку війни в Україні, коли абітурієнти не мали достатньо часу на вивчення польської мови, однак хотіли розпочати навчання, не втрачаючи рік. Відтак все більше університетів Польщі, побачивши зацікавлення абітурієнтів з України почали готувати україномовні програми на базі своїх навчальних закладів.
Навчання українською мовою в університетах Польщі створює унікальні можливості для культурного та наукового обміну між Україною та Польщею. Студенти мають змогу побачити інші аспекти української культури та внести свій вклад у академічне середовище Польщі. Це сприяє розширенню їхнього культурного та міжнародного розуміння, а також сприяє побудові партнерських стосунків між українськими та польськими університетами.

Однією з головних переваг навчання українською мовою в університетах Польщі є наявність спеціалізованих програм, що сприяють академічному розвитку українських студентів. Багато університетів пропонують широкий вибір курсів та спеціалізацій, що охоплюють різні галузі знань, від гуманітарних до технічних наук. Студенти мають можливість обирати програми, які відповідають їхнім інтересам та майбутнім кар'єрним планам. Навчання українською мовою робить освітній процес більш доступним та комфортним для українських студентів, що сприяє їхньому успіху та професійному зростанню. Університети пропонують також програми магістерських ступенів, які викладаються українською мовою. Це дає студентам змогу продовжити свою освіту в Польщі та отримати високу якість навчання українською, не втрачаючи час на підготовку до вступу за кордон. Докторські програми також доступні для українських студентів, що дозволяє їм поглибити свої знання та здобути високий науковий рівень кваліфікації.

Університет Економіки в Бидгощі пропонує програму Адаптивного навчання українською мовою на таких факультетах:
Бакалаврат (Licencjat)
Економіка транспорту, логістики та спедиції; Міжнародний туризм та управління в готельному бізнесі;
Інформатика;
Мехатроніка; Дизайн.
Магістратура (Magister)
Міжнародна економіка.

Навчання за адаптивною програмою відбувається 1 рік (2 семестри) повністю українською мовою. Паралельно з основним навчанням студенти інтенсивно вивчають польську мову. З другого навчального року студентів з`єднують з польськомовною групою і далі вони навчаються польською мовою.

Університети WSB Merito пропонують навчання українською мовою на багатьох факультетах у різних містах Польщі: Щецин:
Безпека в бізнесі та адміністрації, Маркетинг і продаж, Туризм і рекреація, Управління Фінанси та бухгалтерський облік, Інформатика.
Варшава:
Туризм і рекреація, Управління, Фінанси та бухгалтерський облік, Інформатика.
Хожув / Катовіце: Маркетинг і продаж, Управління, Фінанси та бухгалтерський облік, Інформатика - інженер.
Та багато інших.
Навчання в даному університетів відбувається 1 семестр українською мовою, протягом цього часу студенти інтенсивно вчать польську мову при університеті з викладачами-носіями мови. Потім студентів переводять на навчання до польськомовної групи.
Університет «Колегіум Цівітас» у Варшаві пропонує навчання українською мовою на таких факультетах:

Управління;
Міжнародні відносини.

Навчання в університеті Цівітас триває 1 рік українською мовою, під час якого студенти паралельно з навчанням за спеціальністю, вчать польську мову на інтенсивних курсах при університеті. Навчання наступні два роки відбувається польською мовою. Адаптивне навчання українською мовою в Польських університетах це унікальні програми з доступними цінами, створені задля підтримки та розвитку української молоді. Навчаючись за кордоном, студенти здобувають безцінний досвід, розширюють власний світогляд та інтегрують українське суспільство в сучасне та перспективне європейське майбутнє.
Детальніше розповісти про адаптивне навчання українською мовою в Польщі, ціни на навчання та особливості вступу 2023/24, можуть наші консультанти, телефонуйте за номерами:

+380984021102

+380965531554

+48795900275 Або залишайте заявку на нашому сайті і наші працівники зв`яжуться з Вами найближчим часом!

4 070 переглядів

Comments


bottom of page