top of page
  • Фото автораEdus

Польський студентський квиток. Які знижки можна отримати?


Legitymacja studencka - це польський студентський квиток з наклейкою-голограмою ELS на зворотньому боці. Це документ, який підтверджує той факт, що студент здобуває освіту в конкретному університеті. Його можна використовувати як посвідчення особи або як основу для отримання пільг та знижок, але якщо студент не досягнув 26-річного віку.
Студентський квиток дозволяє користуватися громадським транспортом за зниженою ціною. Це знижка 50% на всі квитки та проїзний. Знижка також надається на залізничний транспорт (включаючи міжміські) і становить 51%. Студенти в Польщі можуть скористатися додатковими знижками та пільгами у різних культурних, мистецьких та спортивних закладах (галереї, музеї, арт-центри, парки та інше). Можна отримати знижки на прослуховування музики чи перегляду фільмів на світових платформах як AppleMusic, Spotify, Netflix та ін. В кафе та ресторанах також часто діють знижки та "студентські меню".
Студентський квиток видається на період всього навчання. Але обов’язковим має бути його продовження університетом кожного семестру. Потрібно вклеїти наклейку з актуальною датою, бо без неї студентський квиток буде вважатись недійсним. При вступі кожен кандидат оплачує вартість студентського квитка - 22 зл.

Наші консультанти розкажуть усю важливу інформацію про вступ до університетів Польщі, залишайте заявку на безкоштовну консультацію або зателефонуйте до нас!

273 перегляди

Comments


bottom of page