top of page
  • Фото автораEdus

Як вступити в Польщу? Поради для абітурієнтів


У Польщі є багато вищих навчальних закладів, які пропонують різноманітні програми навчання для студентів з усього світу. Якщо ви мрієте про те, щоб вступити до польського університету чи технікуму, то вам знадобляться певні поради та рекомендації.


Ось декілька кроків, які допоможуть вам успішно вступити до польського університету чи технікуму:


Виберіть потрібний напрямок

Перш за все, вам потрібно вибрати напрямок, який ви хочете вивчати. Проведіть дослідження та знайдіть відомі польські університети та технікуми, які пропонують таку потрібні вам факультети. Ретельно досліджуйте спеціальності, оскільки кожна з них має свої особливості та вимоги.

Ознайомтеся з вимогами

Кожен вищий навчальний заклад має свої власні вимоги до вступу. Перевірте, які документи вам потрібно надати, які тести вам потрібно скласти та які балі ви повинні отримати. Це можна зробити на сайтах навчальних закладів та за телефонами рекрутаційних комісій, вони нададуть додаткову інформацію. Слід запитати деталі щодо кожного документу, який вимагає університет, адже помилка навіть в одному бланку може призвести до відмови у вступі.

Підготуйте свої документи

Зберіть всі необхідні документи, які вам потрібно буде надати для вступу. Це ваші академічні та професійні свідоцтва, результати тестів, які ви складали, особисті та інші документи, які вимагаються від учасників вступної кампанії. Також подбайте про заповнення усіх декларацій, умов та електронних анкет. Осбливу увагу зверніть на апостилізування та присяжний переклад документів.

Підготуйтеся до тестування

Більшість польських університетів та технікумів вимагають складати тест для вступу (перевірка знання мови або ж вступні екзамени на деякі спеціальності). Переконайтеся, що ви розумієте формат тесту, його тривалість та складність. Досліджуйте проблемні теми, які можуть зустрітися у тесті, та підготуйтеся до них. Якщо ви не впевнені, які питання будуть включені до тесту, зв'яжіться з відділом університету чи технікуму, який замається цими екзаменами, щоб отримати більше інформації.

Підготуйте свої мовні навички

Якщо ви не є носієм польської або англійської мови, то вам потрібно буде підготуватися до складання мовних тестів або отримати сертифікат про знання мови. Більшість польських вищих навчальних закладів вимагають, щоб студенти мали достатні знання з польської або англійської мови. Приділіть достатньо часу для підготовки до мовного тесту та знайдіть інформацію про мовні курси, які можуть допомогти вам підготуватися.

Зверніть увагу на терміни

Приділіть увагу термінам вступної кампанії, реєстраціїї в системах та подачі документів. Зазвичай терміни вступної кампанії відрізняються в різних університетах та технікумах, тому переконайтеся, що ви знаєте терміни для кожного закладу, до якого ви хочете вступити.

Організуйте свій час

Підготовка до вступу до університету чи технікуму може бути досить складною та вимагати багато часу та зусиль. Організуйте свій час та створіть розклад для підготовки до тестів та подачі документів. Пам'ятайте, що успішний вступ вимагає ретельної роботи.

Беручи до уваги, що підготовка до вступу закордон це досить складний, довгий та відповідальний процес, варто звернутися за допомогою до спеціалістів. Працівники фірма Edus мають професійні знання та досвід у цій сфері, тому вони можуть забезпечити ефективну та якісну підтримку під час вступу до університету чи технікуму в Польщі. Ми знаємо які кроки потрібно зробити, щоб Вас зарахували у навчальний заклад, які документи необхідно зібрати та яких термінів слід дотримуватися.

1 468 переглядів

Comments


bottom of page