top of page

Вроцлав

Вроцлав, німецький Бреслау, столичне місто Нижньошльонського воєводства, це південно-західна Польща. Розташоване вздовж річки Одра. Великий промисловий центр, є четвертим за величиною містом у Польщі. Тут розташовано багато виробничих і технологічних компаній. Темп зростання населення становить близько 10% за десятиліття.
Внаслідок бойових дій під час Другої світової війни 90 відсотків промисловості міста та 70 відсотків його житлових районів були сильно пошкоджені або повністю зруйновані. Негайно почалася реконструкція міста, і до 1950 р. було побудовано понад 50 тис. нових будинків, а до 1965 р. — ще 50 тис. Було реконструйовано університет та багато інших чудових архітектурних пам’яток, побудовано сучасні промислові райони для проживання зростаючого населення. Сучасне місто пишається своїми численними парками та відреставрованими історичними скарбами.

Навчання в Польщі
Навчання в Польщі

У Вроцлаві розташовані найбільші в Польщі борошномельні підприємства, заводи з виготовлення електроніки, ливарні заводи, заводи важкого машинобудування, текстильні фабрики, мідний завод Hutmen та харчові підприємства. Це великий комунікаційний центр, який має міжнародне залізничне сполучення, міжнародний аеропорт і річковий транспорт. Саме тому студенти, які цікавляться освітою за кордоном за напрямком "логістика", часто обирають це місто. Будучи культурним і науковим центром, Вроцлав містить численні навчальні заклади, музеї, театри та музичні центри, а також ботанічний сад, зоопарк та аквапарк. До історичних пам’яток належать група церков у Тумському острові, готична ратуша та Аула Леопольдина, барокова актова зала в університеті. Зал Століття (1911–1913), відомий зразок залізобетонної архітектури, був визнаний ЮНЕСКО Об’єктом Всесвітньої спадщини.

bottom of page