top of page
bianca-fazacas-LMV1x7vuQpQ-unsplash (1).jpg

Питання та відповіді

 • Скільки коштує навчання в університеті?
  Вартість навчання у ВНЗ Польщі коливається в середньому від 1200 до 2000Є.
 • Коли розпочинається вступна кампанія в університети?
  Набір на літній семестр, що розпочинається в Польщі 1 березня триває від грудня. Набір на зимовий семестр, що розпочинається від 1 жовтня триває від початку травня. Однак ми заохочуємо наших клієнтів до початку підготовки пакету документів якомога раніше. Це дає можливість отримати безкоштовні курси при університеті безкоштовно та скористатися знижками на оплату першого навчального року.
 • Як довго чекати на запрошення від університету?
  Зарахування та видача запрошення відбувається від липня до жовтня. Чим раніше буде укомплектована заявка абітурієнта, тим скоріше він буде прийнятий до ВНЗ.
 • Чи потрібно приїхати в Польщу для зарахування в університет чи технікум?
  Ні, ми представлятимемо Ваші інтереси в обраному начальному закладі, тому Вам не потрібно приїжджати особисто. Ви отримаєте документ про зарахування та вже з ним приїдете на навчання.
 • Коли розпочинається вступна кампанія в ліцеї та технікуми?
  Рекрутація розпочинається в березні. Задля того, аби бути впевненим у вступі та отримати місце в гуртожитку, слід почати підготовку документів з зими.
 • Як відбувається підписання договору з фірмою EDUS?
  Договір співпраці можна підписати в одному з наших офісів в Україні та Варшаві. Також є можливість зробити це онлайн, задля Вашої зручності.
 • Як роботодавці ставляться до диплому приватного університету?
  Випускники приватних університетів мають такий самий шанс отримати роботу, як і ті, хто мають диплом державного університету. Все залежить виключно від навичок та знань, якими ви володієте. Прийом на роботу передбачає проходження різних тестів, виконання завдань та демонстрації вмінь. Виключно від цих результатів відштовхується роботодавець під час прийому на роботу.
 • Що таке Карта побиту (Karta pobytu)?
  Карта побиту - це документ, що підтверджує особу іноземця під час його перебування на території Республіки Польща та дає право на багаторазовий перетин кордону без необхідності отримання візи. Також карта побиту дає можливість пересуватися в межах ЄС протягом 90 днів на кожні 180 днів.
 • Чи може студент працювати паралельно з навчанням?
  Так, Болонська система освіти передбачає вивчення основних профільних предметів. Тому начальна програма зазвичай не перевантажена, а стаціонарні заняття відбуваються 3-4 рази на тиждень. Це дає можливість поєднувати підробіток з навчанням. Статус студента дає право доступу до ринку праці в Польщі.
 • Якою мовою можна навчатися в Польщі?
  Навчання проводиться польською або англійською мовою. Вартість англомовного навчання зазвичай вища. Також є ряд університетів, що дозволяють здавати деякі екзамени перший час українською мовою.
 • Чи можна в Польщі отримати британський диплом?
  Так. Провідні університети співпрацюють з британськими вишами та дають можливість навчатися за британськими стандартами. Після закінчення університету, студент отримує польський та британський дипломи. Наприклад Університет Козмінського у Варшаві співпрацює з Університетом Бредфорда та Університетом Порту. А Університет Лазарського співпрацює з Університетом Ковентрі.
 • Скільки потрібно вивчати польську мову, щоб вступити до ВНЗ?
  Тривалість навчання залежить від кількох моментів: - Ваш рівень знання польської на даний момент; - коли ви плануєте вступати – цього року чи наступного. - в який університет плануєте вступати.

За детальною інформацією звертайтнся до наших консультантів. Ми з радістю подбаємо про Ваш вступ до Польщі!

bottom of page