top of page
Навчання в Польщі

Онлайн з будь-якої точки світу

Курси польської мови Edus

Centrum Edukacyjne Edus - найкращий центр вивчення польської мови для навчання, роботи та проживання за кордоном! 

Наші досвідчені викладачі допоможуть не лише вивчити основи польської мови, але й орієнтуватися в розмовній лексиці. 

Ми розробили методику, яка дозволяє оволодіти польською мовою у найкоротші терміни. Вона заснована на кращих практиках комунікативних, граматичних та перекладацьких методик. За допомогою наочних таблиць, формул та ретельно підібраної лексики ви вивчаєте мову, а на розмовній частині відпрацьовуєте нові знання на практиці. Таким чином, ви почнете говорити базовою мовою вже через 2 місяці.

Польська мова

У всьому світі польською мовою говорять приблизно 50 мільйонів людей! Звісно, здебільшого вони  проживають в Польщі, однак численні польськомовні спільноти знаходяться теж у США, Канаді, Великій Британії, Ізраїлі, Аргентині, Бразилії та інших країнах світу. Польська мова - друга слов'нська мова за численністю носіїв на планеті. Історія цієї дивовижної мови сягає Х століття. В ті часи польська мова почала відокремлюватися від лехітської групи мов, паралельно зі становленням польської державності. Після приняття християнства почала розвиватися також писемність, здебільшого переклади молитв та псалмів. Найдавніша згадка польською мовою датується 1270 роком.

 

Першою спробою систематизації польської мови став граматичний довідник 1440 року. Приблизно в цей час почали з'являтися перші літературні твори. Першою ж книгою, написаною польською мовою стала Біблія 1561 року.

Навчання в Польщі
Навчання в Польщі

Переваги вивчення польської мови в Освітньому центрі Edus

1

Малі групи по 4-6 людей

Найоптимальніший розмір груп для ефективного вивчення мови. Така кількість людей дає можливість викладачу приділити увагу кожному, а також обмінятися набутими знаннями між студентами на практиці.

2

Економія часу та комфорт

Центр освіти Еdus пропонує курси польської мови в онлайн режимі. Це дає можливість навчатися з будь-якої точки світу. Не потрібно витрачати час та сили на доїзд до мовної школи. Вам потрібен лише ноутбук або телефон та бажання!

3

Кваліфіковані викладачі

В Centrum Edukacyjne Edus викладають лише професіонали, що працюють на основі ліцензованих нових дидактичних матеріалів. Всі наші вчителі сертифіковані та мають багато років практики у викладанні.

4

Доступна ціна

Завдяки оптималізації часу роботи працівників та викладачів, ми гарантуємо найкращу вартість за якісні курси вивчення польської мови та підготовку до навчання за кордоном. Всі дидактичні матеріали надаються студентам безкоштовно в цифровому вигляді.

5

Можливість передивлятися заняття

Зважаючи на складну ситуацію з електроенергією, зв'язком та безпекою в Україні, наші викладачі записують усі заняття та надають доступ до записів студентам, що з певних причин не могли брати участь в занятті. 

6

Комплексний підхід

Centrum Edukacyjne Edus займається комплексною допомогою зі вступом до ВНЗ, Технікумів та Ліцеїв Польщі. Обравши нас, Ви будете впевнені в гарному результаті, адже ми як ніхто знаємо, які знання та рівень польської мови вимагають навчальні заклади.

Вартість курсів польської мови

Centrum Edukacyjne Edus проводить мовні курси на різних рівнях з ціллю вільного володіння польською, вступу до навчальних закладів та навчання іноземною мовою. Ви навчитеся сприймати польську мову на слух, читати, писати, а також розмовляти. Після закінчення кожного курсу випускник отримає сертифікат з підтвердженням проходження навчання та рівня володіння мовою.

Наші консультанти допоможуть обрати потрібний курс та розкажуть усі деталі! Зателефонуйте до нас або залиште заявку нижче і ми обов'язково з Вами зв'яжемося. 

bottom of page