top of page
Закидання шапок

Акції та знижки

Увага! Масштабна акція вступного сезону 2024!

Компанія Edus дарує 40% знижки на повний супровід у вступі! З Edus, ви не просто отримуєте консультаційну підтримку, ви забезпечите собі комплексний супровід на кожному етапі вступу – від вибору університету до моменту зарахування та отримання запрошення на навчання. Ми візьмемо на себе роботу зі всіма документами та наша команда професіоналів використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуючи, що ваші освітні та професійні цілі будуть досягнуті з максимальною ефективністю. 

Акція діє на тариф Стандарт при вступі в такі університети: AEH Warszawa, AFIB Vistula, WAB Wrocław, Akademia Łazarskiego, Akademia Leona Kozmińskiego, PJATK, SAN, Uniwersytet Merito, WSIIZ Warszawa, WSEI Lublin, WSG Bydgoszcz. Акція не поєднується з іншими.

MOKAP 1.jpg

Акція "Преміум за ціною Комфорту"!

У рамках цієї унікальної пропозиції, ми пропонуємо наш ексклюзивний тариф "Premium" за ціною тарифу "Comfort". Це означає, що ви отримуєте повний спектр послуг вищого класу за значно нижчою ціною. Вступ, поселення, оформлення всіх необхідних документів – усе це ми беремо на себе, дозволяючи вам зосередитися на підготовці до переїзду в іншу країну та вивченню мови.

Акція діє при вступі в такі університети: AEH Warszawa, Akademia Łazarskiego, Akademia Leona Kozmińskiego, PJATK, SAN.  Акція не поєднується з іншими.

Аплодируюча аудиторія

Акція “Моє майбутнє”
Набір 2024

Підпиши договір до 31.07.2024 та отримай повний супровід при вступі до омріяного Вишу за акційними цінами. Встигни вступити у найкращі заклади у 2024 з Edus!

Тариф “CТАНДАРТ”

390€

490 €

Тариф “КОМФОРТ”

790€

620€

Тариф “ПРЕМІУМ”

990€

760€

Навчання в Польщі

Акція “Ми разом”

Вступаєш до Польщі з другом? Скористайтеся знижкою 10% на наші послуги для кожного з вас! Акція діє безтерміново. Це гарна нагода почати підготовку до вступу вже зараз в компанії друга!

Учні в класі

Щоб дізнатися більше та скористатися акціями - залиште заявку на безкоштовну консультацію або зателефонуйте до нас. Ми займемося Вашим вступом під ключ за найкращими квітневими цінами. Контакти та формуляр знаходяться нижче:

bottom of page